Kodėl SEO paslaugos yra vertinga investicija?

Augantis prekinio ženklo žinomumas
Į svetainę apsilanko tikslinė auditorija
Ilgalaikė investicija
Didėjantys pardavimai ir pelnas
Kylant į google topus, didėja konkurencingesnis pranašumas
Vartotojų srautas pritrauktas SEO dėka yra ilgalaikis

Turite internetinę parduotuvę, tačiau iš jos gaunate nedidelį pelną, o galbūt ši parduotuvė jums yra nuostolinga?

Ar kada nors susimąstėte kokią naudą jums galėtų suteikti SEO paslaugos?

Vartotojai prekių ar paslaugų įpratę ieškoti internete, naudodamiesi paieškos sistemomis. Dažniausiai paieškos sistemose jie nenaršo per visus puslapius, peržiūri pirmąjį ir kažką randa. Svetainės esančios pirmuosiuose Google ar kitos paieškos sistemos puslapiuose susirenka didžiąją dalį prekių ar paslaugų pirkėjų ir gauna didelį pelną. Tačiau jei jūsų svetainė nepatenka į Google top’us, greičiausiai ji ir nėra pelninga, kadangi jos niekas nežino. Potencialius pirkėjus susirenka matomos svetainės jus nustumdamos nuošali.

SEO paslaugos yra reikalingos tam, kad jūsų svetainė būtų matoma ir uždirbtų didesnį pelną. Taigi, jeigu norite investuoti į savo verslą, SEO paslaugos – viena geriausių investicijų. Kokybiškai atliktos SEO paslaugos padės pritraukti daugiau klientų, kurių srautas taps ilgalaikis. Daugiau klientų – didesni pardavimai ir pelnas. SEO paslaugos padės pajusti konkurencinį pranašumą, kadangi jų dėka kai kuriuos konkurentus nustumsite paieškos sistemose į žemesnes pozicijas. SEO paslaugos atliktos jūsų svetainei taps jūsų pranašumu prieš kitus.

Labai dažnai žmonės mano, kad SEO paslaugos nėra tokia naudinga investicija kaip Google Adwords reklamos pirkimas. Tai labai klaidingas mąstymas. SEO paslaugos internetinėms svetainėms atliekamos vieną kartą, iškilus svetainėms organiškai į Google top’us SEO paslaugos toliau nebėra reikalingos, todėl nutraukiamos. Vyksta pardavimai, gaunamas didesnis pelnas, didėja prekės ženklo žinomumas, bei patikimumas. Žinoma SEO paslaugos atliekamos ganėtinai ilgai ir rezultatų dažnai tenka laukti mėnesiais, kartais metais. Tačiau rezultatai būna stabilūs, o investicijos tuo ir užsibaigia. Jei visgi renkatės Google Adwords reklamą, tuomet lankytojų turėsite tik tada, kai užsipirkinėsite šią reklamą. Nutraukus reklamuotis per Google Adwords gali būti, kad niekas jūsų vėl nebematys paieškos sistemose, todėl tai bus tik laikina investicija. Visgi, kol perkama Google Adwords reklama taip pat didėja pardavimai ir pelnas.

Taigi, jūsų pasirinkimas SEO paslaugos ar Google Adwords reklama? Abu būdai pelningi, skiriasi tik ilgalaikė perspektyva. Pas mus teikiamos plataus spektro SEO paslaugos: išorinis SEO, vidinis SEO, pirminis SEO projektas, SEO palaikymas, SEO paslaugos skirstomos į smulkesnes dalis, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Taip pat pas mus teikiamos ne tik SEO paslaugos, bet ir Google Adwords reklamos administravimas esant poreikiui, kuriami skelbimų vizualai bei maketuojami logotipai.