Kaip padidinti lankytoju srautą

8 būdai kaip padidinti lankytojų srautą

Lankytojų srautas kiekvienam verslui yra gyvybiškai svarbus. Viskas ir prasideda nuo jo. Greičiausiai žinote, kad galima pirkti mokamą reklamą, tam, kad lankytojai pastebėtų ir apsilankytų jūsų internetinėje svetainėje. Bet tai ne vienintelis būdas padedantis padidinti srautą svetainėje.

Iš tiesų, jeigu kas nors randa jūsų svetainės produktus ar teikiamas paslaugas organiškai paieškos sistemose, tai sukelia didesnį pasitikėjimą ir motyvaciją pirkti vartotojui. Kodėl? Todėl, kad jeigu jau Google sistemoje organiškai patekoje į aukštą poziciją ir jūsų parduodama paslauga ar prekė vartotojams atrodys gera.

Tačiau svetainės iškėlimas organiškai kartais trunka ganėtinai ilgai ir vartotojų srauto jūs galite kurį laiką ir nesulaukti. Todėl galima pasinaudoti tam tikromis strategijomis, kurios padėtų pritraukti momentinius pardavimus.

Prieš atlikdami kokius nors veiksmus įsitikinkite, kad jūsų svetainėje yra įdėtas Google Analytics kodas. Naudokitės šiuo įrankiu, nes jo pagalba galėsite analizuoti vartotojų srautus, stebėti jų augimą ar mažėjimą, šaltinius iš kur vartotojai ateina, kurie svetainės puslapiai populiariausi ir kt.

1. Mokamos reklamos

Mokamos reklamos yra akivaizdus būdas padidinti lankytojų srautus svetainėje. Galite naudotis mokama Facebook reklama, Google ads, Youtube reklama ir t.t. Tačiau labai svarbu nepamiršti nustatyti tinkamus nukreipimo puslapius, tam, kad reklamos būdas būtų veiksmingas. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog jeigu norite patekti į aukštesnes Google reklamos pozicijas ir mokėti mažiau, reikia turėti gerą kokybės balą. Jūsų Google Ads kokybės balas priklauso nuo vidinės optimizacijos svetainėje ir nuo teisingai atrinktų raktinių žodžių kuriant reklamos kampaniją. Norėdami didžiausio efektyvumo atsižvelkite į tai.

2. Naudokite Instagram‘ą

Instragram‘as taip pat puikus būdas atsivesti lankytojų į savo svetainę, todėl verslui labai naudinga turėti paskyrą čia. Keldami nuotraukas nepamirškite pridėti ir grotažymių su naudingais raktiniais žodžiais atspindinčiais jūsų veiklą. Galite taip pat komentuoti susijusias su jūsų veikla nuotraukas, kurias įkelia daug sekėjų turintys žmonės ar verslai.

3. Facebook puslapis

Susikurkite savo verslo FB paskyrą. Kelkite naujienas, įvairius skelbimus, bandykite sudominti savo potencialius pirkėjus. Kvieskite žmones pamėgti jūsų puslapį, kuo daugiau puslapio fanų, tuo verslas atrodo patikimesnis, gerėja jo įvaizdis.

4. Facebook grupės

Yra pačių įvairiausių grupių Facebook socialiniame tinkle. Prisijunkite prie jų ir ten dėkite savo skelbimus. Tokiu būdu galėsite pritraukti naujų pirkėjų, svetainės lankytojų, taip pat gauti daugiau fanų savo verslo Facebook puslapiui.

5. Kurkite naujienlaiškius

Naujienlaiškiai yra puikus būdas, padedantis ne tik užsidirbti internetu, bet ir atvesti didesnį lankytojų srautą į svetainę. Galbūt atėję ne visi nusipirks jūsų parduodamą prekę ar paslaugą, tačiau tai bus ir puikus jūsų prekinio ženklo populiarinimo būdas.

6. Nemokamas siuntimas ir akcijos

Žmonės labai mėgsta akcijas, todėl jeigu yra galimybė būtinai jas darykite. Taip pat galite siūlyti nemokamą siuntimą, arba prie prekės pridėti mažą dovanėlę. Visi išvardinti būdai nors ir brangiai nekainuoja, tačiau motyvuoja vartotojus įsigyti būtent jūsų produktą.

7. Rašykite blogą savo svetainėje

Jei dar nerašote, pradėkite rašyti blogą savo svetainėje. Tai pridės didžiulę vertę ir galėsite stebėti kaip vartotojų srautas didėja. Tačiau jeigu sustosite po kelių savaičių ar mėnesio tai nebus veiksminga. Blogas turi būti rašomas nuosekliai tam, kad jis būtų tikrai naudingas. Nepamirškite atsirinkti temas, kurios būtų dažnai ieškomos. Tinkamai aprašę tokias temas bei optimizavę iš SEO pusės guasite nemokamo lankytojų srauto iš Google.

8. SEO

Nepaisant ar SEO atliksite patys, ar pasitelksite profesionalų pagalbą, tai jums bus puiki ilgalaikė investicija, kadangi pasiekus SEO rezultatus ir suinvestavus į juos pinigus, visa tai išlieka metams ar net keliems į priekį. Žinoma geriems SEO rezultatams reikalingas ir palaikymas, bet jo investicijos jau bus minimalios. Teisingai atlikinėdami SEO rezultatus pajausite jau po kelių mėnesių. Rekomenduojame pasitelkti profesionalų pagalbą tam. SEO paslaugos gali būti nauja pradžia jūsų svetainės augimui, o jas teikia mūsų komanda.