Išorinis SEO

Kas yra išorinis SEO?

Išorinis SEO – tai veiksmai atliekami internetinės svetainės išorėje, siekiant iškelti jos autoritetą, kuriant atgalinių nuorodų tinklą. Atgalinių nuorodų kiekis varijuoja pagal tam tikros srities konkurencingumą, todėl kiekvienai sričiai reikės skirtingo atgalinių nuorodų kiekio. Taip pat atgalinių nuorodų kiekis gali priklausyti ir nuo pačių nuorodų kokybės. Jeigu turite daug atgalinių nuorodų, kurios turi žemą autoritetą, jos Jums nepadės iškilti aukščiau. Jeigu Jūsų svetainė turi aukštesnį autoritetą, nei puslapiai, kuriuose talpinamos atgalinės nuorodos, tuomet tokie išorinio SEO veiksmai gali būti netgi kenksmingi. Todėl labai svarbu prieš keliant atgalines nuorodas išanalizuoti savo ir kitų svetainių autoritetus, bei esant reikalui pašalinti toksiškas nuorodas.

Išorinio SEO sudėtis

 

Ar išorinis SEO reikalingas Jūsų svetainei?

Jei svarstote ar išorinis SEO yra reikalingas Jūsų svetainei, pirmiausia pasitikrinkite ar Jūsų vidinis SEO yra tvarkingas, kadangi vidinis SEO yra Jūsų svetainės SEO pamatas, be kurio išorinis SEO nebus efektyvus. Jeigu Jūs esate tikrai įsitikinę, kad Jūsų vidinis SEO yra tvarkingas, vis tiek būtinai prieš tai pasikonsultuokite su SEO specialistu, kuris Jums patars ar verta daryti išorinį SEO. Galbūt Jūs nepastebite vidinio SEO problemų, todėl išorinis SEO gali būti neefektyvus, kadangi ir mažos klaidos gali būti svarbios galutiniam rezultatui. Jeigu Jūsų svetainei niekada nebuvo darytas SEO arba Jūsų svetainė yra visiškai nauja, tuomet pradžiai rekomenduojame atlikti pirminį SEO optimizavimą, kurį sudaro vidinis SEO ir išorinis SEO

Iš ko susideda išorinis SEO?

SEO straipsnio ruošimas ir talpinimas

Unikalių SEO straipsnių kūrimas ir talpinimas į įvairias svetaines turinčias aukštą arba vidutinį autoritetą yra vienas svarbiausių išorinio SEO darbų. Paieškos sistemos vertina unikalius ir kokybiškus straipsnius, kurie patalpinami į tokias svetaines, į kurias sunku gauti atgalines nuorodas, kadangi paieškos sistemos visada vertina kokybę, o ne kiekybę. Mes rašome straipsnius ir talpiname juos į vidutinius ir aukštus autoritetus turinčias svetaines.

Skelbimų kėlimas į skelbimų portalus

Skelbimų talpinimas į skelbimų platformas yra naudingas, tiek kuriant atgalinių nuorodų tinklą, tiek didinant tikslinės auditorijos srautą, kadangi žmonės eina į skelbimų puslapius ieškodami tam tikros prekės ar paslaugos. Žinoma ne visos skelbimų platformos kelia Jūsų svetainės autoritetą, bet pakelia vartotojų srautą. Seoprojektas.lt komanda parašys Jūsų svetainei kokybiškus skelbimus ir patalpins į populiariausias skelbimų platformas.

Komentarai forumuose

Komentarai forumuose dažniausiai rašomi rekomenduojamo pobūdžio, siekiant padidinti klientų srautą ir išreklamuoti Jūsų prekes ar paslaugas. Dažniausiai tokios svetainės Jūsų puslapio autoriteto nepakels, bet padidins vartotojų srautą ir galbūt iššauks momentinius pirkimus. Mes galime parašyti forumuose įvairius rekomenduojamo pobūdžio komentarus su atgalinėmis nuorodomis.

Blog‘o kūrimas

Blog‘as – tai įvairūs straipsniai ir naujienos temomis susijusiomis su Jūsų svetainėje vykdoma veikla. Blog‘as gali būti kuriamas ne tik Jūsų svetainėje, bet ir įvairiose blog‘o platformose. Reikėtų nepamiršti, kad tekstai turėtų būti unikalūs jeigu rašote, tiek vidiniame, tiek išoriniame blog‘e. Išorinis blog‘as, kuriame galite kelti savo naujienas yra labai naudingas Jūsų svetainės autoriteto kėlimui, kadangi jame galite palikti savo svetainės atgalines nuorodas. Taip pat ir vidinis blogas gali būti labai naudingas. Plačiau apie vidinį blog‘ą galite pasiskaityti čia. Mes galime sukurti išorinį blog‘ą, kuriame rašysime įvairias naujienas palikdami atgalines nuorodas į Jūsų tinklalapį. Tokiu būdu kyla Jūsų svetainės autoritetas.

Apklausų kūrimas ir organizavimas

Apklausų kūrimas taip pat prisideda ir prie autoriteto kėlimo, ir prie tinklalapio populiarinimo. Mes sukursime trumpą pristatomąjį tekstą apie Jūsų vykdomą veiklą bei sukursime apklausą ir būtinai paliksime atgalinę nuorodą.

Išorinio SEO kaina

Išorinio SEO kaina priklauso nuo konkrečių išorinio SEO darbų ir nuo jų apimties. Yra darbai, kuriuose reikia kurti daug turinio, pavyzdžiui SEO straipsniai ar blog‘o kūrimas. Kuo daugiau turinio sukuriama ir daugiau atgalinių nuorodų patalpinama, tuo didesnė nauda Jūsų tinklalapiui. Vadinasi, ir kaina aukštesnė. Atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir norus, suderinamas įvairių straipsnių, įrašų blog‘ui ar skelbimų kiekis. Apklausų kūrimas nereikalauja daug turinio, todėl jų kaina yra žemesnė. Rekomenduojamo pobūdžio komentarų forumuose kaina priklauso nuo kiekio. Komentarai nėra būtini išorinio SEO pradžioje, nes jie dažniausiai sukelia tik momentinę naudą. Seoprojektas.lt prioritetas – ilgalaikė nauda Jūsų verslui, todėl pradžioje vykdant išorinį SEO ypač rekomenduojame SEO straipsnių rašymą ir talpinimą, skelbimų kėlimą į tam skirtas platformas ir blog‘o kūrimą.

Visos Teisės Saugomos © 2024 | SEOPROJEKTAS.LT | MB Marketison | Privatumo politika

Top