Vidinis SEO

Vidinis SEO – tai veiksmų atliekamų internetinės svetainės viduje visuma, siekiant padidinti jos matomumą paieškos sistemose. Vidinis SEO yra atliekamas projekto pradžioje. Atliekant pirminį SEO projektą vidinis SEO atliekamas pirmą mėnesį, įprastai atliekamas tik kartą. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad konkurentai nuolat tobulėja, atsiranda naujų, todėl po tam tikro laiko gali prireikti minimalių vidinio SEO patobulinimų, siekiant nenusileisti Google pozicijose savo konkurentams.

vidinis seo struktūra

Kodėl vidinis SEO yra svarbus?

Tinkamai atliktas vidinis SEO padeda internetinei svetainei būti lengviau nuskaitomai Google ir kitų paieškos sistemų. Dėl to svetainei lengviau iškilti į paieškos sistemų topus. Visuomet į aukštesnes pozicijas organiškai pateks ta svetainė, kuri turi gerą vidinį SEO, nei ta, kurioje nedarytas joks SEO.

Vidinis SEO: kokia jo trukmė?

Internetinės svetainės vidinis SEO gali trukti įvairiai: nuo savaitės iki keleto mėnesių. Jeigu Jūsų svetainė yra mažos apimties su nedaug raktažodžių, tuomet galima tikėtis greitesnių rezultatų. Tačiau jeigu Jūsų turimas puslapis yra didelės apimties, yra daug skirtingų prekių ar paslaugų, tuomet vidinis SEO užtruks žymiai ilgiau. Tam, kad sužinotumėt tikslią vidinio SEO trukmę būtent Jūsų svetainei, galite drąsiai rašyti mums, pakonsultuosime, patarsime ir rasime geriausią sprendimą.

Vidinis SEO ir išorinis SEO sudaro pirminį SEO projektą. Pradedant svetainės optimizaciją paieškos sistemoms rekomenduojama atlikti pirminį SEO projektą, o vėliau daryti SEO palaikymą. Darbus atliekame TIK lietuvių kalba.

Seoprojektas.lt  komandai atlikus vidinio SEO darbus Jums gali prireikti programuotojo paslaugų, tam, kad jis įkeltų tekstus, meta įrašus, pakeistų svetainės struktūrą ar panaikintų SEO audito metu aptiktas puslapio silpnybes. Esant šiuolaikinei turinio valdymo sistemai ar turint programavimo žinių dalį darbų galite atlikti ir patys.

vidnis seo kompiuteris

Vidinis SEO: kokie darbai atliekami jo metu?

Raktinių žodžių tyrimas

Raktinių žodžių tyrimas atliekamas atsižvelgiant į Jūsų svetainės turinį, kategorijų bei subkategorijų pavadinimus. Plačiau pasiskaityti galite čia.

SEO auditas

SEO audito metu pagal įvairius kriterijus išanalizuojamos Jūsų svetainės silpnybės ir stiprybės. Plačiau pasiskaityti galite čia.

Tekstų rašymas

Kad SEO atžvilgiu tekstai būdų naudingi, visų pirma, jie turi būti unikalūs. Tekstai turi būti parašyti būtent Jūsų svetainei ir jų negali būti niekur daugiau, tik pas Jus. Mes išanalizuojame ar Jūsų tekstai yra unikalūs, jeigu ne, tuomet jie yra beverčiai ir reikia rašyti naujus tekstus. Rašant naujus tekstus, remiamasi raktinių žodžių tyrimo rezultatais, o tai reiškia, kad rašomas informatyvus, įdomus ir įtraukiantis tekstas, kuriame vartojami populiarūs raktiniai žodžiai. Jei tekstas esantis Jūsų puslapyje visgi yra unikalus, tuomet į jį galima įtraukti daugiau raktinių žodžių, praplėsti. Google ir kitos paieškos sistemos mėgsta svetaines, kuriose yra daug turinio, todėl kuo daugiau teksto Jūsų svetainėje su tinkamais raktiniais žodžiais, tuo paieškos sistemos geriau ją indeksuoja ir didėja galimybės iškilti. Taip pat SEO atžvilgiu yra naudingos vidinės nuorodos, todėl prieš atsiųsdami paruoštą tekstą Jūsų internetinei svetainei, iškarto integruojame jas tam, kad Jums būtų aiškiau ir paprasčiau.

Vidinis blogas

Tekstinis svetainės turinys kuriamas ne tik kuriant reprezentacinius tekstus Jūsų verslui, bet ir rašant vidinį blogą. Kuo svetainėje daugiau unikalaus, bet įvairaus teksto su tinkamais raktiniais žodžiais, tuo SEO atžvilgiu geriau. Vidiniame blog‘e rašomos naujienos susijusios su Jūsų produkcija ar teikiamomis paslaugomis. Atliekant vidinio blogo rašymo paslaugą galime rašyti ir konkrečiomis Jūsų pageidaujamomis temomis.

Meta įrašai

Meta įrašai susideda iš kelių dalių: meta pavadinimas (angl. Meta Title), meta aprašymas (angl. Meta Description), meta raktažodžiai (angl. Meta Keywords), meta žymos (angl. meta tags). Meta pavadinimas nurodo Jūsų svetainės puslapio pavadinimą. Tai dažniausiai yra pagrindiniai raktažodžiai, todėl prieš koreguojant meta įrašus būtina atlikti raktažodžių tyrimą. Meta aprašymas – tai trumpas puslapio aprašymas, sudarytas iš 1 – 3 sakinių, kuriame raktažodžiai pateikiami vardininko linksnyje. Meta raktažodžiai – tai visi pagrindiniai puslapio tekste esantys raktažodžiai. Būna atvejų, kad meta raktažodžiai pakeičiami į tikslią frazę (angl. focus phrase), tai nurodo pagrindinį raktažodį, kurį pirmiausia norite iškelti į aukštesnes pozicijas. Meta žymos – tai raktiniai žodžiai, kurių pagalba vartotojas lengviau randa tam tikras prekes ar jų kategorijas, taip pat susikuria papildomi puslapiai, kurie naudingi svetainės indeksavimui paieškos sistemose. Vidinio SEO metu mes Jums sukursime tinkamus meta įrašus.

Svetainės struktūros kūrimas

Daugiausia laiko, pastangų ir finansų sutaupoma kai SEO pradedamas daryti ne jau susikūrus svetainę, bet jos kūrimo eigoje. Kuriant svetainės struktūrą nusprendžiama kokios bus svetainės meniu dalys, tačiau dažnu atveju šios dalys pasirenkamos pagal gražesnį skambesį, kruopščiai neapgalvojus tikslingų pavadinimų. Dažnai pasitaiko praktikoje, kad jau sukurta svetainė turi visiškai nenaudingas meniu dalis. Jas lengvai pakeitus į jų populiaresnius sinonimus (kurie nustatomi raktinių žodžių tyrimo metu), šie raktiniai žodžiai pamažu pradeda kilti Google ir kitose paieškos sistemose. Daug naudingiau turėti geras populiarių raktinių žodžių pozicijas paieškos sistemose, nei nepaieškomus žodžius topuose. Siekiant geriausių rezultatų reikia turėti efektyvią svetainės struktūrą. Jei Jūsų svetainėje yra nedidelis prekių kiekis, atskirai svetainės struktūra nekuriama. Atlikus raktinių žodžių tyrimą ir SEO auditą suteikiamos rekomendacijos. Esant dideliam prekių ar paslaugų asortimentui nuodugniai išanalizuojame esamą svetainės struktūrą ir sukuriame optimalią, remiantis populiariausiais raktiniais žodžiais. Teikiami patarimai, konsultacijos ir rekomendacijos.

Visos Teisės Saugomos © 2024 | SEOPROJEKTAS.LT | MB Marketison | Privatumo politika

Top