SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

Viena iš svetainės marketingo sudedamųjų dalių yra socialinių tinklų administravimas. Administruojami populiariausi socialiniai tinklai: FacebookInstagramLinkedinTwitter ir kiti.

Ar socialiniai tinklai reikalingi Jūsų verslui?

Lietuvoje Facebook ir Instagram yra neatsiejama daugelio žmonių laisvalaikio dalis. Čia bendraujame su draugais, dalinamės nuotraukomis, įspūdžiais, randame įvairių naujienų ir patarimų. Kadangi socialiniuose tinkluose šiuolaikinis žmogus praleidžia daug savo laiko, todėl jei turite savo internetinę svetainę yra labai naudinga turėti ir jos fanų puslapius socialiniuose tinkluose.

Atrodote patikimesni vartotojui

Jeigu internetinis puslapis neturi savo Facebook paskyros, tuomet vartotojui gali iškilti klausimas. Kodėl neturi? Šiais laikais dauguma verslų turi fanų puslapius, juose keliamos naujienos, vyksta diskusijos, atsiliepimai apie produkciją, o tai yra puiki reklama. Vien turėdami paskyrą socialiniuose tinkluose ir keldami naujienas bent į dvi savaites kartą, įgaunate didesnį klientų pasitikėjimą. Todėl klientams sumažėja baimė būti apgautiems ir priimamas sprendimas pirkti būtent Jūsų prekę ar paslaugą.

Esate geriau matomas

Paskyra socialiniuose tinkluose suteikia Jums nemokamos reklamos galimybes. Kiekvienas verslas, kuris nori prisivilioti daugiau pirkėjų ieško būdų kaip būti geriau matomam, t. y. išsireklamuoti. Juk dar nei vienam verslui nepamaišė nemokama reklama. Tokią galimybę suteikia socialiniai tinklai, tai kodėl ja nepasinaudojus?

Galite skelbti naujienas, akcijas

Visą informaciją apie verslo vykdomą veiklą: naujienas, akcijas, konkursus galite skelbti socialiniuose tinkluose. Taip Jūsų fanai bus geriau informuoti, todėl sulauksite didesnio grįžtamojo ryšio.

Palaikomas ryšys su potencialiu klientu

Turint socialinius tinklus galite tiesiogiai bendrauti su savo potencialiais klientais. Neretai žmonės norės sužinoti daugiau tam tikros informacijos apie Jūsų parduodamas prekes ir paslaugas. Ta informacija gali jiems padėti apsispręsti pirkti būtent pas Jus.  

Gaunami klientų atsiliepimai

Jūsų klientai jau įsigiję prekę ar paslaugą lieka patenkinti arba ne. Facebook socialinio tinklo fanų puslapyje jie gali palikti atsiliepimą, kartais gali ir parašyti Jums asmeninę žinutę. Jei atsiliepimas teigiamas žinosite, kad dirbate gerai, Jūsų paslaugos ar prekės atitinka lūkesčius. Teigiami atsiliepimai svarbūs, nes akivaizdžiai matomi kitiems jie taip pat yra gera reklama, padedanti pritraukti daugiau pirkėjų. Tačiau kartais pasitaiko ir nepatenkintų klientų. Jei taip atsitinka, tai jau antireklama, tačiau pažiūrėjus iš kitos perspektyvos, tokiu būdu sužinoma kuriose vietose reikia tobulinti verslą.

Nuo ko priklauso kaina?

Socialinių tinklų administravimo kaina priklauso nuo projekto trukmės ir darbų apimties. Projekto trukmė gali būti įvairi, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir reikiamų darbų: nuo vienos dienos iki neriboto laiko. Pavyzdžiui, galima per mėnesį daryti keturis postus arba dvylika postų, daugiau ar mažiau. Taip pat kainos varijuoja nuo prižiūrimų socialinių tinklų kiekio. Jeigu reikalinga, kad Jūsų skelbimais būtų pasidalinta Facebook skelbimų grupėse, tada kaina priklauso nuo dalinimosi dažnumo ir pasidalinimo skirtingose grupėse apimties. Jeigu Jums reikalinga Facebook ar Instagram mokamos reklamos paslauga, jos kaina priklauso nuo norimų rezultatų. Tikslią socialinių tinklų administravimo kainą pasakysime derinant Jums reikalingas paslaugas. Atsižvelgiant į Jūsų finansines galimybes ir poreikius rasime Jums geriausią sprendimą.

Ką daryti, kad veikla socialiniuose tinkluose būtų efektyvi?

Skelbti naujienas reguliariai

Kad Facebook fanų puslapis atrodytų rimtas ir patikimas labai svarbu, kad įvairi informacija apie Jūsų vykdomą veiklą būtų skelbiama nuolatos. Žinoma, nereikia per daug įkyrėti savo fanams, tačiau stabiliai keliami postai, kad ir kartą į savaitę primena apie Jus ir Jūsų veiklą. Įkeltas postas ne tik reklama Jums, bet ir rimtos, aktyviai veiklą vykdančios įmonės ženklas, kuris padės pritraukti naujus klientus. Mes galime sukurti įdomius skelbimus (tekstas + vizualas) ir reguliariai dalintis Jūsų socialinių tinklų fanų puslapiuose. Taip pat esant reikalui galime sukurti Facebook, Intagram, Linkedin  ir kitų socialinių tinklų fanų puslapius. Jei nežinote nuo ko pradėti, galite drąsiai kreiptis pas mus, pakonsultuosime, patarsime ir sukursime norimą fanų puslapį. 

Skelbimų dalinimasis grupėse

Skelbimų dalinimasis socialinių tinklų grupėse yra labai naudingas tuo, kad kuo aktyviau dalinamasi jais, tuo daugiau žmonių pamato Jūsų naujienas. O tai reiškia, kad ne tik populiarėja Jūsų prekės ar paslaugos ženklas, bet ir didėja aukštesnių pardavimų galimybės. Mes galime pasidalinti Jūsų skelbimais įvairiose grupėse ir taip padėti vystyti Jūsų veiklą.

Rengti konkursus

Konkursų rengimas labai naudingas norint populiarinti savo verslą bei siekiant padidinti puslapio fanų skaičių. Kam reikalingas didelis socialinių tinklų puslapių fanų skaičius? Turėdami daugiau puslapio fanų būsite tikri, kad įkeltą skelbimą pamatys daugiau žmonių iš tikslinės auditorijos. Didesnis fanų kiekis, kitų žmonių akyse parodo, kad Jūsų verslas yra patikimas, populiarus ir gali nulemti sprendimą pasirinkti būtent Jus. Seoprojektas.lt komanda gali Jums padėti paruošti profesionalius konkurso skelbimus (tekstas + vizualas).

Naudoti mokamą socialinių tinklų reklamą

Nepaisant to ar Jūsų socialiniai tinklai (FacebookInstagram) turi didelį sekėjų skaičių ar ne, mokama reklama visuomet gali padėti pasiekti dar geresnių rezultatų. Mokama Facebook reklama naudojama įvairiais tikslais: rengiant akcijas, pristatant savo produkciją, norint supažindinti vartotojus su naujomis prekėmis, o galbūt tiesiog siekiant, kad kuo daugiau žmonių pamatytų apie rengiamą konkursą. Rengiant konkursus tikslas yra pririnkti didesnį fanų skaičių puslapiui, todėl, kuo daugiau visur yra dalinamasi juo, tuo yra geriau. Todėl ypač šiuo atveju mokama Facebook ar Instagram reklama yra labai naudinga. Tačiau, visgi visais atvejais mokama reklama padeda vystyti verslą. Mes galime Jums padėti ir užpirkti mokamą reklamą norimam skelbimui, taip pat galime patarti ir pakonsultuoti kokiam skelbimui būtų naudingiausia mokama reklama.

Tam, kad Jūsų verslo veikla būtų itin efektyvi geriausia atlikti visus aukščiau aprašytus veiksmus. Socialinių tinklų pagalba galima pasiekti įspūdingų rezultatų: ne tik padidinti puslapio žinomumą, jo patikimumą vartotojui, bet ir padidinti momentinius pardavimus. Mes Jums sudarysime socialinių tinklų veiklos strategiją, pasirūpinsime skelbimų kūrimu, pasidalinsime jais ne tik Jūsų fanų puslapiuose, bet ir įvairiose grupėse, jei reikės padėsime su mokama reklama. Todėl socialinių tinklų administravimas Jums taps paprastesniu būdu pasiekti nuostabių rezultatų versle.

Skelbimų vizualų pavyzdžiai

Visos Teisės Saugomos © 2024 | SEOPROJEKTAS.LT | MB Marketison | Privatumo politika

Top